top of page

hakkımızda

          Çınar Tekstil Aksesuar İmalat olarak müşterilerimiz ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz. 
Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. 
          Bir çok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerin de yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

İmal ettiğimiz ürünler bez lastik, şeffaf ve buzlu şeffaf sütyen askısı, şeffaf, plastik, nikel, zamak, plastik kaplama metal ayar-halka-kanca, mayo tokası, lohusa tokasıdır.

Nakliye ve teslimat

Ürünlerimizi İstanbul'un her yerine kendimiz teslim etmekteyiz. Arzu ederseniz ofisimize gelip misafir olup dilediğiniz ürünleri stoklarımızdan teslim alabilirsiniz. Dünyanın her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderim sağlamaktayız.

bottom of page